Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Graciela

Është emri yt Graciela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Girasole, Gergeli, Gergely, Gregoly, Graciello, Graegleah, Grigol, Grugal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziella, Grisel, Grissel, Grisella, Grizzel, Grizela, Grizel, Graziela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Rei, Niku
Emrat e motrave:Anxhela, Nela, Martina
Facebook:

+/- 18905 Graciela's në Facebook. Pozicioni #3531
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga GracielaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Graciela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Graciela? Voto për emrin tënd