Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grizel

Është emri yt Grizel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Grizelda
Variante:Giorsal
Djem me tinguj të ngjashëm:Girasole, Gergeli, Gergely, Gregoly, Graciello, Graegleah, Grigol, Grugal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziella, Grisel, Graciela, Grissel, Grisella, Grizzel, Grizela, Graziela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 525 Grizel's në Facebook. Pozicioni #54593
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga GrizelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grizel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grizel? Voto për emrin tënd