Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gergely

Është emri yt Gergely? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Girasole, Gergeli, Gregoly, Graciello, Graegleah, Grigol, Grugal, Girjesh Jaiswal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziella, Grisel, Graciela, Grissel, Grisella, Grizzel, Grizela, Grizel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3640 Gergely's në Facebook. Pozicioni #13111
Kategoritë:Emrat greke - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga GergelyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gergely? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gergely? Voto për emrin tënd