Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Graziella

Është emri yt Graziella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gratia
Djem me tinguj të ngjashëm:Girasole, Gergeli, Gergely, Gregoly, Graciello, Graegleah, Grigol, Grugal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Grisel, Graciela, Grissel, Grisella, Grizzel, Grizela, Grizel, Graziela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3865 Graziella's në Facebook. Pozicioni #12501
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GraziellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Graziella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Graziella? Voto për emrin tënd