Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grisel

Është emri yt Grisel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Girasole, Gergeli, Gergely, Gregoly, Graciello, Graegleah, Grigol, Grugal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziella, Graciela, Grissel, Grisella, Grizzel, Grizela, Grizel, Graziela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5375 Grisel's në Facebook. Pozicioni #9669
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga GriselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grisel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grisel? Voto për emrin tënd