Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grissel

Është emri yt Grissel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Girasole, Gergeli, Gergely, Gregoly, Graciello, Graegleah, Grigol, Grugal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziella, Grisel, Graciela, Grisella, Grizzel, Grizela, Grizel, Graziela
Vlerësimi:
5/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 955 Grissel's në Facebook. Pozicioni #35403
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GrisselPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grissel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grissel? Voto për emrin tënd