Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gergeli

Është emri yt Gergeli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gregorios
Djem me tinguj të ngjashëm:Girasole, Gergely, Gregoly, Graciello, Graegleah, Grigol, Grugal, Girjesh Jaiswal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Graziella, Grisel, Graciela, Grissel, Grisella, Grizzel, Grizela, Grizel
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Gergeli's në Facebook. Pozicioni #3439324
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga GergeliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gergeli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gergeli? Voto për emrin tënd