Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grizelda

Është emri yt Grizelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Grizel, Grizela
Djem me tinguj të ngjashëm:Griswold, Griswald, Garselid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Griselda, Grisilda, Gricelda, Grisjahilde, Grishilde, Greeselda, Griswalde, Griswalda
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 770 Grizelda's në Facebook. Pozicioni #41358
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GrizeldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grizelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grizelda? Voto për emrin tënd