Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grisilda

Është emri yt Grisilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Griswold, Griswald, Garselid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Griselda, Gricelda, Grizelda, Grisjahilde, Grishilde, Greeselda, Griswalde, Griswalda
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Grisi, Kici, Gice, Gisi
Emrat e vëllezërve:Jo, Eron
Emrat e motrave:Jo, Qerime, Migena, Deziona, Ervijola, Aida
Facebook:

+/- 55 Grisilda's në Facebook. Pozicioni #283165
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Grisilda


Grisilda ( 28 vjeç) 2016-03-29
cfar do te thot dhe nga vjen
Grisilda ( 18 vjeç) 2020-03-15
Me pelqen shum emri im sidomos kur ma thot personi qe dua
Grisilda ( 18 vjeç) 2020-03-15
Me pelqen shum emri im sidomos kur ma thot personi qe dua

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grisilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grisilda? Voto për emrin tënd