Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aida

Është emri yt Aida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ayda
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adea, Adia, Ada, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi, Addie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 293 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 172 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 171 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 168 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 248 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 252 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo Skam, Po Kam Vetem 1, Adonis, Arber, Mirdash
Emrat e motrave:Elmedina, Anita, Grisilda, Lindita, Adisa, Jo Skam, Po Vetem 1, Elsa, Ares
Facebook:

+/- 82390 Aida's në Facebook. Pozicioni #1098
Kategoritë:Emrat filluar me A - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Catalonian emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore slloven emrat boy - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga Aida


Aida ( 14 vjeç) 2017-03-06
Nuk kam Asnje Koment
Aida ( 30 vjeç) 2018-08-21
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aida? Voto për emrin tënd