Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Atdhe

Është emri yt Atdhe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adea, Adia, Ada, Aida, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Albin, Ardit, Albert
Emrat e motrave:Blerina, Blerta, Ajete
Facebook:

+/- 630 Atdhe's në Facebook. Pozicioni #47930
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AtdhePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Atdhe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Atdhe? Voto për emrin tënd