Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blerina

Është emri yt Blerina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blerim, Balarama, Baal-Hermon, Belarmino, Balaram, Balram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bolormaa, Buleryn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Lina, Ina, Jo, Blerta, Bela, Nina, Rina, Bube, Belina, Blerin, Bleri, Blera, Une Akona Jame Vogel, Bike, Rins, Beli, Black, Bina, Akom Jam E Vogel, Bler Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Bledar, Blerim, Atdhe, Kam Deshir Me Pas Emrin Blerim, Blerim Kam Deshir Me Pas, Skam, Nuk Kam Akoma Vella, Berat, Granit, Emrah, Ali, Sabit, Besarti, Edmond, Ardiani, Ardian, Nuhi, Leonit, Gazmendasl, Sabari, Sabah, Arjeti, Spartak, Haris, Nuk Kam Vella, Qlirim, Skam Vlla, Fitor
Emrat e motrave:Jo, Nuk Kam Moter, Miri, Marinela, Rinesa, Besarta, Shpresa, Lendita, Leonora, Leonita, Moter Nuk Kam, Fleareta, Eron, Moter Nuk Kam, Bleona, As Moter Nuk Kam Akoma, Rovena, Erika, Blinerta, Fatlinda, Besjana, Shqiponje, Daniela, Blerta, Besa, Raza, Amarilda, Fitorja, Elida, Lindita Më shumë emra
Facebook:

+/- 3985 Blerina's në Facebook. Pozicioni #12219
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Blerina


Blerina ( 10 vjeç) 2016-07-20
Cfar kuptimi ka emri blerina
Blerina ( 29 vjeç) 2016-11-11
Nuk me pelqen
Blerina ( 40 vjeç) 2016-12-28
Jo
Blerina ( 3 vjeç) 2017-02-08
Emri im Blerina
Blerina ( 3 vjeç) 2017-02-08
Veq dua ta di se qfar kuptimi ka emri im blerina
Blerina 2017-05-26
Di qe emri im është shumë i bukur. Ka kuptim të blerimit në pranvere dhe ajo çka më shumë më pëlqen eshte se ngjyra e blert qe karakterizon edhe kuptimin e emrit tim eshte optimiste dhe qetsuese për njerezit. Këtë pozitivitet qe e shoh un tek kuptimi i emrit tim Blerina, e kam dhe karakter në jetë.
Blerina ( 19 vjeç) 2018-04-07
Jo
Blerina ( 15 vjeç) 2018-04-25
Jo
Blerina 2018-07-03
Jo
Blerina ( 14 vjeç) 2018-10-26
Jo
Blerina ( 37 vjeç) 2018-12-02
Me pelqen shume dhe e prezantoj shume mire emrin tim ne perputhje me permbajtjen e tij.
Blerina ( 37 vjeç) 2018-12-02
Me pelqen shume dhe e prezantoj shume mire emrin tim ne perputhje me permbajtjen e tij.
Blerina (16 Vjet) ( 18 vjeç) 2018-12-09
Me pelqenn shumm emri im nga permbajtja e tij
Blerina 2019-05-10
jo
Blerina ( 41 vjeç) 2019-05-14
Jo
Blerina ( 13 vjeç) 2019-12-09
dua ta di koptimin e emrit tim Blerina
Blerina ( 46 vjeç) 2020-01-20
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blerina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blerina? Voto për emrin tënd