Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Besjana

Është emri yt Besjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bekim, Bassam, Bouzian, Bojan, Beckham, Buchanan, Boujemaa, Biagino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bojana, Bisma, Basma, Busana, Bohgana, Besijana, Bhikkhuni, Basima
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Besi, Kaco, Besa
Emrat e vëllezërve:Nk Kam, Gentrit, Erald, Mustafa, Sufjan, Betim, Nuk Kam
Emrat e motrave:Nk Kam, Xhensila, Belkisa, Besarta, Mirlinda, Blerina, Lauretta
Facebook:

+/- 445 Besjana's në Facebook. Pozicioni #61560
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Besjana


Besjana ( 26 vjeç) 2016-12-18
Me pelqen emri ime...por me shum se kam emrin e gjyshen time qe nk jeton me
Besjana ( 18 vjeç) 2017-05-26
Jo
Besjana ( 17 vjeç) 2017-06-08
Joo
Besjana ( 10 vjeç) 2019-10-23
eshte emer i bukur
Besiana ( 21 vjeç) 2020-03-16
Me pelqen emri mirpo se di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Besjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Besjana? Voto për emrin tënd