Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Busana

Është emri yt Busana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bekim, Bassam, Bouzian, Bojan, Beckham, Buchanan, Boujemaa, Biagino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Besjana, Bojana, Bisma, Basma, Bohgana, Besijana, Bhikkhuni, Basima
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Busana's në Facebook. Pozicioni #110125
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga BusanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Busana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Busana? Voto për emrin tënd