Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bojana

Është emri yt Bojana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bojan
Variante:Boyana
Djem me tinguj të ngjashëm:Bekim, Bassam, Bouzian, Bojan, Beckham, Buchanan, Boujemaa, Biagino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Besjana, Bisma, Basma, Busana, Bohgana, Besijana, Bhikkhuni, Basima
Vlerësimi:
4/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16945 Bojana's në Facebook. Pozicioni #3886
Kategoritë: - Emra sllav - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga BojanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bojana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bojana? Voto për emrin tënd