Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Besijana

Është emri yt Besijana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bekim, Bassam, Bouzian, Bojan, Beckham, Buchanan, Boujemaa, Biagino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Besjana, Bojana, Bisma, Basma, Busana, Bohgana, Bhikkhuni, Basima
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Besian, Fjori, Daniel, Oresti, Rayan
Emrat e motrave:Besiana, Silva, Lisa, Alda, Mirela
Facebook:

+/- 30 Besijana's në Facebook. Pozicioni #461369
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Besijana


Besijana ( 15 vjeç) 2016-11-02
eshte emer i cili e ka prejardhjen nga fjala bese si psh besa e shqiptarit besa e burrave etj

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Besijana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Besijana? Voto për emrin tënd