Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alda

Është emri yt Alda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Aldo
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alida, Aletta, Aelita, Aleta, Aldi, Aleida, Alta, Aldea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Aldushe, Al
Emrat e vëllezërve:Halit
Emrat e motrave:Mirela, Besijana, Paola, Leonora
Facebook:

+/- 6965 Alda's në Facebook. Pozicioni #7886
Kategoritë:Emra italiane - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Alda


Alda ( 18 vjeç) 2016-10-20
eshte mire
Alda ( 18 vjeç) 2016-10-20
eshte mire
Alda 2016-10-20
Sa I shpifur
Alda ( 13 vjeç) 2017-08-17
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alda? Voto për emrin tënd