Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldi

Është emri yt Aldi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aelita, Aleta, Aleida, Alta, Aldea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 82 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Florjan, Aurel
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7630 Aldi's në Facebook. Pozicioni #7294
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Popullore indonezian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AldiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldi? Voto për emrin tënd