Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alt

Është emri yt Alt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Altina, Altinus, Alto
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Aled, Alhad, Alde, Aalt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aelita, Aleta, Aleida, Aldi, Alta
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Hamit, Jo Skom
Emrat e motrave:Erblina
Facebook:

+/- 795 Alt's në Facebook. Pozicioni #40480
Kategoritë:Emrat gjermanike - Emrat me 3 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Alt


Alt 2016-11-22
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alt? Voto për emrin tënd