Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aleta

Është emri yt Aleta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aelita, Aldi, Aleida, Alta, Aldea
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7155 Aleta's në Facebook. Pozicioni #7691
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Aleta


Aleta ( 20 vjeç) 2017-02-25
I shkurt dhe i bukur
Aleta ( 20 vjeç) 2017-02-25
I shkurt dhe i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aleta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aleta? Voto për emrin tënd