Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alde

Është emri yt Alde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aldis, Aldo
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Aalt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aelita, Aleta, Aleida, Aldi, Alta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Alde's në Facebook. Pozicioni #51145
Kategoritë:
Komente nga AldePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alde? Voto për emrin tënd