Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldis

Është emri yt Aldis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alde
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldous, Aldus, Alidus, Alitz, Alds, Aaltjo, Alddes, Alidius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altsje, Aldisa, Aldys, Altessa, Aaltje, Alitza, Aletsa, Aleidys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Dario, Dion
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Aldis's në Facebook. Pozicioni #38690
Kategoritë:Emrat Anglisht - emrat Boy filluar me A - Popullore letonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AldisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldis? Voto për emrin tënd