Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldys

Është emri yt Aldys? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldis, Aldous, Aldus, Alidus, Alitz, Alds, Aaltjo, Alddes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altsje, Aldisa, Altessa, Aaltje, Alitza, Aletsa, Aleidys, Aleydis
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Aldys's në Facebook. Pozicioni #240600
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AldysPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldys? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldys? Voto për emrin tënd