Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldus

Është emri yt Aldus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldis, Aldous, Alidus, Alitz, Alds, Aaltjo, Alddes, Alidius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altsje, Aldisa, Aldys, Altessa, Aaltje, Alitza, Aletsa, Aleidys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Aldus's në Facebook. Pozicioni #96523
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AldusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldus? Voto për emrin tënd