Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alds

Është emri yt Alds? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldis, Aldous, Aldus, Alidus, Alitz, Aaltjo, Alddes, Alidius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altsje, Aldisa, Aldys, Altessa, Aaltje, Alitza, Aletsa, Aleidys
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Alds's në Facebook. Pozicioni #166032
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AldsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alds? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alds? Voto për emrin tënd