Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldous

Është emri yt Aldous? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldis, Aldus, Alidus, Alitz, Alds, Aaltjo, Alddes, Alidius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altsje, Aldisa, Aldys, Altessa, Aaltje, Alitza, Aletsa, Aleidys
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2035 Aldous's në Facebook. Pozicioni #20275
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AldousPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldous? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldous? Voto për emrin tënd