Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aelita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aelita.
Është emri yt Aelita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldo, Ald, Aailt, Aaielt, Alt, Aled, Alhad, Alde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alda, Alida, Aletta, Aleta, Aleida, Aldi, Alta, Aldea
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Aelita's në Facebook. Pozicioni #66501
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga AelitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aelita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aelita? Voto për emrin tënd