Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nida

Është emri yt Nida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nate, Ned, Nhân Từ, Nhất Duy, Nimat, Nito, Nam Tú, Nam Nhật
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadia, Nita, Niti, Nada, Nihad, Nettie, Nut, Noad
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Emilia, Lindita
Facebook:

+/- 44665 Nida's në Facebook. Pozicioni #1797
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat popullore vajzë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan
Komente nga NidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nida? Voto për emrin tënd