Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lindita

Është emri yt Lindita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Linda, Dita, Lina
Emrat e vëllezërve:Dali, Altin
Emrat e motrave:Lindita, Nida, Zemrite, Vjollca, Eliza, Altina, Diana, Blerina, Aida
Facebook:

+/- 2020 Lindita's në Facebook. Pozicioni #20377
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Lindita


Lindita ( 36 vjeç) 2017-04-21
Jo
Lindita ( 16 vjeç) 2017-12-03
jo
Lindita 2021-04-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lindita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lindita? Voto për emrin tënd