Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luljeta

Është emri yt Luljeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leocadio, Lughaidh, Leocadie, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito, Lagusta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizeth, Lizette, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Luli
Emrat e vëllezërve:Ilir
Emrat e motrave:Irena, Trendelin, Engjellushe, Valbona, Alma, Erza
Facebook:

+/- 1590 Luljeta's në Facebook. Pozicioni #24351
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Luljeta


Luljeta ( 54 vjeç) 2016-06-17
EMRI IM I ESHTE REKOMANDUAR BABAIT TIM NGA NJE SHOK

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luljeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luljeta? Voto për emrin tënd