Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leocadio

Është emri yt Leocadio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Lughaidh, Leocadie, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito, Lagusta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizeth, Lizette, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Leocadio's në Facebook. Pozicioni #105680
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga LeocadioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leocadio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leocadio? Voto për emrin tënd