Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lizeth

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lizeth.
Është emri yt Lizeth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Leocadio, Lughaidh, Leocadie, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizette, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta, Lucasta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 209 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 132 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 128 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 130 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 188 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 185 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11510 Lizeth's në Facebook. Pozicioni #5282
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga LizethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lizeth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lizeth? Voto për emrin tënd