Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucita

Është emri yt Lucita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Leocadio, Lughaidh, Leocadie, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizeth, Lizette, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta, Lucasta
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2400 Lucita's në Facebook. Pozicioni #17954
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga LucitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucita? Voto për emrin tënd