Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leocadie

Është emri yt Leocadie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leocadia
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Leocadio, Lughaidh, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito, Lagusta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizeth, Lizette, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Leocadie's në Facebook. Pozicioni #324141
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga LeocadiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leocadie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leocadie? Voto për emrin tënd