Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lizette

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lizette.
Është emri yt Lizette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për zot
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Leocadio, Lughaidh, Leocadie, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizeth, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta, Lucasta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 236 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 186 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 184 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 222 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 227 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24120 Lizette's në Facebook. Pozicioni #2927
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga LizettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lizette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lizette? Voto për emrin tënd