Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

List

Është emri yt List? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Leocadio, Lughaidh, Leocadie, Liaqat, Lugaidh, Lukito, Lagusta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucette, Lizeth, Lizette, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225 List's në Facebook. Pozicioni #100434
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ListPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt List? Voto për emrin tënd


Është emri yt List? Voto për emrin tënd