Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucette

Është emri yt Lucette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucia
Djem me tinguj të ngjashëm:Luljeta, Leocadio, Lughaidh, Leocadie, List, Liaqat, Lugaidh, Lukito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lizeth, Lizette, Lucita, Lajita, Lucida, Leucothia, Laqueta, Lucasta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1070 Lucette's në Facebook. Pozicioni #32554
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LucettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucette? Voto për emrin tënd