Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arsim

Është emri yt Arsim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arjan, Arsenio, Arsen, Arjun, Arseen, Arkan, Aarjan, Arsène
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arjana, Arizona, Arijana, Aurkena, Aurkene, Arachne, Arcanania, Arzum
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Po, Cimo, Simi, Arsi, Tarzan, Cima
Emrat e vëllezërve:Jo, Besim, Adem, Hetem, Naim, Shaqir, Denis, Edin, Altin, Kaltrina, Artin, Afrim, Bashkim
Emrat e motrave:Jo, Edona, Rejan, Jasmina, Qendresa, Myrvet, Sadete, Luljeta, Shqipja
Facebook:

+/- 2510 Arsim's në Facebook. Pozicioni #17365
Kategoritë:Popullore suedez emrat boy
Komente nga Arsim


Arsim ( 35 vjeç) 2021-01-08
Kuntribush
Arsim ( 17 vjeç) 2021-04-23
Kuptimi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arsim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arsim? Voto për emrin tënd