Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arsen

Është emri yt Arsen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arsenius
Djem me tinguj të ngjashëm:Arjan, Arsenio, Arjun, Arseen, Arkan, Aarjan, Arsène, Arsan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arjana, Arizona, Arijana, Aurkena, Aurkene, Arachne, Arcanania, Arzum
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Arta, Alboren
Emrat e motrave:Arta
Facebook:

+/- 4325 Arsen's në Facebook. Pozicioni #11432
Kategoritë:Emrat greke - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga ArsenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arsen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arsen? Voto për emrin tënd