Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alboren

Është emri yt Alboren? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alperen, Albern, Al-Burhan, Alvern, Alfarin, Alfarinn, Alburn, Alperhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvernia, Alfornia, Aelfrun, Allebram, Alverna, Alfrina, Alefarhan, Alberina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Borosh, Aggelo, Albi
Emrat e vëllezërve:Arsen
Emrat e motrave:Enkelejda
Facebook:

+/- 15 Alboren's në Facebook. Pozicioni #858813
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga AlborenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alboren? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alboren? Voto për emrin tënd