Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alvernia

Është emri yt Alvernia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alperen, Albern, Al-Burhan, Alvern, Alfarin, Alfarinn, Alburn, Alperhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfornia, Aelfrun, Allebram, Alverna, Alfrina, Alefarhan, Alberina
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Alvernia's në Facebook. Pozicioni #143513
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlverniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvernia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvernia? Voto për emrin tënd