Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albern

Është emri yt Albern? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alperen, Al-Burhan, Alvern, Alfarin, Alfarinn, Alburn, Alperhan, Alboren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvernia, Alfornia, Aelfrun, Allebram, Alverna, Alfrina, Alefarhan, Alberina
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Albern's në Facebook. Pozicioni #82962
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AlbernPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albern? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albern? Voto për emrin tënd