Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alberina

Është emri yt Alberina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alperen, Albern, Al-Burhan, Alvern, Alfarin, Alfarinn, Alburn, Alperhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvernia, Alfornia, Aelfrun, Allebram, Alverna, Alfrina, Alefarhan
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Argjend, Lisian, Jeton
Emrat e motrave:Artiola
Facebook:

+/- 115 Alberina's në Facebook. Pozicioni #166037
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga AlberinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alberina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alberina? Voto për emrin tënd