Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Qendrim

Është emri yt Qendrim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Quinterion, Qëndrim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Quỳnh Trâm, Quyền Trâm, Quách Huyền Trân, Quỳnh Trân, Quỳnh Trâm
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Qendresa, Elsa, Qliresa, Albertina, Elida, Quỳnh Trúc
Facebook:

+/- 1555 Qendrim's në Facebook. Pozicioni #24747
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga QendrimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Qendrim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Qendrim? Voto për emrin tënd