Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albertina

Është emri yt Albertina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Albert
Djem me tinguj të ngjashëm:Albertino, Albertomi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aalbertina, Albertyne, Albertyna, Albertine, Alberteen, Alberdina, Albertien, Alberthine
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Tina
Emrat e vëllezërve:Kaltrim, Qendrim
Emrat e motrave:Gentiana, Pajtesa
Facebook:

+/- 1940 Albertina's në Facebook. Pozicioni #21034
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 9 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Albertina


Albertina ( 20 vjeç) 2017-02-08
ju lutem me ndihmoni ta gjej kuptimin e emrit tim ALBERTINA.please please help.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albertina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albertina? Voto për emrin tënd