Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albertino

Është emri yt Albertino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adalbrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Albertomi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albertina, Aalbertina, Albertyne, Albertyna, Albertine, Alberteen, Alberdina, Albertien
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ambra
Facebook:

+/- 395 Albertino's në Facebook. Pozicioni #67134
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AlbertinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albertino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albertino? Voto për emrin tënd