Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ambra

Është emri yt Ambra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amber
Djem me tinguj të ngjashëm:Ambar, Ambur, Anfri, Anaveerayya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amber, Ambro, Ambara, Ambrea, Annver, Ambere, Amber], Anifer
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Amber, Am, Ami, Ambsi, Amts, Ambri, Ambërza
Emrat e vëllezërve:Albertino, Engjellush, Ambro, Landi, Jurgen, Valentin, Aurelion, Drilon, Albi, Miri, Xhuliano, Francesko
Emrat e motrave:Arbma, Xhuliana, Tara, Miranda, Sofia, Elisa, Amarda, Bianca, Martina, Anisa
Facebook:

+/- 2860 Ambra's në Facebook. Pozicioni #15799
Kategoritë: - Emrat Frëngjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Ambra


Riard ( 15 vjeç) 2016-02-06
E kam moter
Riard ( 15 vjeç) 2016-02-06
E kam moter
Ambra ( 23 vjeç) 2016-08-07
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ambra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ambra? Voto për emrin tënd