Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sofia

Është emri yt Sofia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sophia
Variante:Fia, Fietje, Fij, Fite, Sofie, Sofieke, Sofietje, Sonja, Sophia, Sophianus, Sophie, Sophieke, Sophietje, Sophy, Zofia
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Sibe, Subi, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabi, Safa, Sofie, Svea, Shaba, Sabah, Shobha, Sobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 914 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 713 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 714 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 708 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 843 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 841 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ambra, Elsa, Mirjeta
Facebook:

+/- 126880 Sofia's në Facebook. Pozicioni #771
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Spanjisht - Top 100 Thai emrat - Top 100 turk emrat - Top 100 grek emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat - Emrat popullore maroken
Komente nga SofiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sofia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sofia? Voto për emrin tënd