Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sofietje

Është emri yt Sofietje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sofia
Djem me tinguj të ngjashëm:Sephtis, Schwibettus, Spititus, Shivadasa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sevdije, Sabtechah, Sophietje, Sibetsje, Spits, Septsje, Siboutsje, Sphatika
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Sofietje's në Facebook. Pozicioni #1848839
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga SofietjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sofietje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sofietje? Voto për emrin tënd