Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sevdije

Është emri yt Sevdije? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sephtis, Schwibettus, Spititus, Shivadasa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabtechah, Sophietje, Sofietje, Sibetsje, Spits, Septsje, Siboutsje, Sphatika
Vlerësimi:
3/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Sevi, Dije, Sevda
Emrat e vëllezërve:Visar
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Sevdije's në Facebook. Pozicioni #127998
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Sevdije


Sevdije ( 19 vjeç) 2017-02-14
Jo
Sevdije ( 19 vjeç) 2017-02-14
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sevdije? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sevdije? Voto për emrin tënd